• A Zöld Kakas Líceumot olyan diákok számára hoztuk létre, akik más középiskolákban nem találták a helyüket, holott megvan bennük a lehetőség, hogy érettségit tegyenek vagy akár továbbtanuljanak.

  • Az Öt Elv Iskolaszövetkezet a Zöld Kakas Program egyik intézményeként 2012-ben alakult. Célja elsősorban a diákok karrierútjának segítése, személyes gondoskodás és egyéni inkubációs program biztosítása tagjainak.

  • A Mű-Hely Líceum Alapítvány az iskolarendszerből kiszoruló fiatalok, fiatal felnőttek számára kínál középiskolai végzettség megszerzésére esélyt saját fejlesztésű személyközpontú programja keretében.

  • A ZK Programhoz kapcsolódó tudásanyag.

  • Szakképzés-szervezés.

  • NapKovi pályázatunk lényege, hogy minden diák saját mércét állítson fel maga elé, és az azon mért eredményeit jutalmazzuk. Egy diák vállalhatja a körömrágásról való leszokást éppúgy, mint hogy publikál egy verset, vagy átússza a Balatont.

  • A kompetencia-térkép egy teszt, amelynek segítségével többet tudhatsz meg magadról. Megtudhatod, miben vagy igazán jó, és mi az, amiben még fejlődhetsz. Segít abban, hogy naprakészen tudj megfelelni az elvárásoknak.

További intézményeink

NapKovi Ünnepség október 16-án

2014. 09. 08.

Október 16-án (csütörtökön) 13 órakor rendezzük idén a NapKovi Ünnepséget a Zöld Kakas Líceum nagytermében. Azokat a diákjainkat jutalmazzuk, akik tavalyi vállalásukat sikeresen teljesítették, és így jogosultak lettek a Napkovi Díjra. Szeretettel várjuk diákjainkat, a mentorokat és minden kedves érdeklődőt!

És persze idén is lesz NapKovi pályázat!
Leadási határidő okt. 16.
A pályázatokat elektronikusan várjuk. Részletek hamarosan.

napkovi-alapitvany